FURNITURE / Tables / Table 12257474

nr 1225 7474

TABLE

1920s, mörkbetsad björk. Length: 120 cm. Width: 55 cm. Height: 61 cm,

1920-tal, mörkbetsad björk. Längd: 120 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 61 cm

Condition: repa/repor

800

SEK 600

Monday December 17 2018
at 20:07:12