MÖBLER / Bord / Bord 12257474

nr 1225 7474

Bord

1920-tal, mörkbetsad björk. Längd: 120 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 61 cm

Kondition: repa/repor

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 december 2018
kl 20:07:12

Superellipsbordet